Pediatrist Buluşması

6 Ocak Pazartesi günü değerli Çocuk Sağlığı Uzmanı hekimler ile buluştuk, arı ürünlerinin beslenme açısından öneminden bahsettik. Gıda Yüksek Mühendisi Propolis Uzmanı Aslı Elif Tanuğur Samancı’nın polen, propolis, arısütü, arı ekmeği ve ham balın sağlık ve beslenme açısından önemine ilişkin sunumunu dinledim. Bu güzel organizasyonda bizlerle birlikte olan değerli hekimlerimize çok teşekkür ederim.

İngiltere Doğal ve Organik Ürünler Fuar

7-8 Nisan’da İngiltere’nin Londra kentinde düzenlenen Avrupa’nın en büyük Doğal ve Organik Ürünler Fuarı’na katıldık. Ülkemizi tüm dünyada temsil etmeye ve Anadolu propolisini bir dünya markası yapma yolculuğumuza hız kesmeden devam ediyoruz! 

6. Muğla Uluslararası Arıcılık ve Çam Balı Kongresi 

6. Muğla Uluslararası Arıcılık ve Çam Balı Kongresi’nde Gıda Yüksek Mühendisi Propolis Uzmanı Aslı Elif Tanuğur Samancı’nın “Farklı Coğrafi Kaynaklardan Elde Edilen Propolis Ekstraktlarının Antioksidan İçeriği” konulu seminerine katıldım. Bu güzel etkinlik için emeği geçen herkese ve tüm katılımcılara teşekkür ederim.

Singapur Ziyareti

Bu yıl başında KOSGEB 2018 İnovatif Girişimcilik ödülünü aldık ve bu ödül kapsamında davet edildiğimiz organizasyon ile Singapur’da ve Malezya’da Konsolosluklarımızı ve Ticari Ateşeliklerimizi ziyaret etme fırsatı bulduk.

Harika insanlarla tanıştık, yeni pazarları inceleme imkanı yakaladık. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler. Anadolu propolisini dünyaya tanıtma yolculuğumuz sürüyor.

Sağlıklı Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Semineri

29 Eylül Cumartesi günü Pedagog Serap Melek Kılıç, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Elif Çakır, Diyetisyen Gülden Kılınç Doğan ve Aslı Elif Tanuğur Samancı’nın Divan Adana Otel’de gerçekleştirdiği Sağlıklı Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Seminerine katıldım. Arı ürünleri ve propolisin sağlığa etkilerinin konuşulduğu bu seminerde emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Bolu Arı Yetiştiricileri Birliği Konferansı

Bolu Arı Yetiştiricileri Birliğinin düzenlemiş olduğu toplantıda, arı yetiştiricilerine eğitim faaliyetleri kapsamında konferans verildi. Katıldığımız konferansta katılımcılara arı yetiştiriciliğindeki önemli noktaları anlattık.